Folie przeciwsłoneczne kolorowe

Ochrona przed przegrzewaniem się pomieszczeń

Przeciwsłoneczne folie kolorowe to folie lustrzane, doskonale chroniące przed przegrzewaniem się pomieszczeń. Lustrzana powłoka folii skutecznie odbija światło, a co za tym idzie nie dopuszcza do nagrzania ścian i mebli w chronionym pomieszczeniu. Zapewnia to komfort termiczny, oraz obniża znacząco koszty klimatyzacji pomieszczeń.

Zachowanie prywatności

Dzięki efektowi lustra weneckiego, czyli uaktywnienia się warstwy lustrzanej po bardziej oświetlonej stronie folii uzyskają Państwo zwiększenie prywatności w pomieszczeniach chronionych przez kolorowe folie lustrzane. Dodatkowo intensywne barwy ożywią każdą elewację w której zostaną zastosowane.

Ochrona UV

Folie kolorowe niemal w 100% redukują promieniowanie ultrafioletowe chroniąc przed płowieniem i degradacją struktury przedmioty w chronionych pomieszczeniach. 

Ochrona przed odblaskami

Folie przeciwsłoneczne kolorowe eliminują odblaski, co podnosi komfort dla  oczu, zwłaszcza przy pracy przy monitorach komputerowych.

Rodzaje folii przeciwsłonecznych lustrzanych kolorowych

Folie kolorowe lustrzane są foliami zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi. Folie wewnętrzne posiadają szereg ograniczeń w montażu, natomiast folie zewnętrzne można montować na wszystkich rodzajach okien.

Dostępne folie przeciwsłoneczne kolorowe zewnętrzne

Dostępne folie przeciwsłoneczne kolorowe wewnętrzne