Folia przeciwsłoneczna

To niezwykle skuteczny sposób na uniknięcie przegrzania w pomieszczeniach. Dodatkowo zapewniają niemal 100% ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Zapobiega to blaknięciu kolorów ścian i mebli. Folie te poprawiają komfort dla oczu.

Stają się więc one coraz częściej niezbędnym elementem w aranżacji nowoczesnych, efektownych i energooszczędnych biur i mieszkań. Właściwości folii pozwalają znacząco zredukować wydatki na chłodzenie w gorących miesiącach i ogrzewanie w zimnych miesiącach.

Nie chcesz czekać? Skontaktuj się z nami: 42 250-77-56 lub handel@foliaokienna.pl

Właściwości folii przeciwsłonecznej

Całkowita redukcja promieniowania słonecznego

Parametr ten określa sumę promieniowania słonecznego (z zakresu 280-2500 nm) odbitego przez folię i przez nią pochłoniętego. Podawany jest w procentach. Doświadczenie ilustrujące pomiary tego parametru znajdą Państwo w LABORATORIUM

Przepuszczalność światła

Procentowe określenie ilości przepuszczanego przez folię światła w stosunku do światła na nią padającego. Mierzona jest w zakresie długości fali widzialnej (380 -780 nm) i jest ściśle powiązana z całkowitą redukcją promieniowania słonecznego. Zapraszamy do  LABORATORIUM, aby przybliżyć Państwu powyższe cechy folii przeciwsłonecznych.

Produkty

Folie przeciwsłoneczne LUSTRZANE

Folie przeciwsłoneczne SELEKTYWNE-PRZEŹROCZYSTE

Folie przeciwsłoneczne KOLOROWE

Folie przeciwsłoneczne NEUTRALNE

Folie przeciwsłoneczne ZEWNĘTRZNE

Folie przeciwsłoneczne WEWNĘTRZNE