Folie okienne anty UV

Zabezpieczają przed promieniowanie ultrafioletowym.

Folie okienne anty UV

Oferowane przez firmę Amplus, zapewnią Państwu precyzyjną ochronę przed szkodliwymi skutkami działania promieni ultrafioletowych.


Nasze folie znajdują zastosowania miedzy innymi w muzeach, sklepach i magazynach z odzieżą, archiwach, drukarniach czy laboratoriach.

Zalety folii okiennej anty UV

Ochrona UV

Ochrona przed blaknięciem barw, pęknięciom i zmianą struktury materiałów oraz nadmiernej ekspozycji ludzi i zwierząt na promienie nadfioletowe

Rodzaje folii okiennych anty UV

Clear

Wewnętrzne

Clear Premium

Wewnętrzne

Total

Wewnętrzne

Dodatkowe informacje

Zastosowanie

Mimo, że promieniowanie ultrafioletowe jest niezbędne do życia, jego oddziaływanie niesie za sobą również szereg niekorzystnych skutków. Wśród nich należy wymienić:

-rumień
-zmiany przednowotworowe i nowotworowe skóry (czerniak)
-zaćma
-przyspieszone starzenie się skóry

Niepożądane skutki promieniowania UV obserwować można także w odniesieniu do tworzyw. Ekspozycja na promienie nadfiletowe powoduje degradację polimerów, pigmentów i barwników.

Dlatego ochrona przed nadfioletem jest niezbędna w muzeach, bibliotekach, specjalistycznych placówkach medycznych, w studiach poligraficznych i innych miejscach, gdzie oddziaływanie promieniowania ultrafioletowego mogłoby spowodować blaknięcie barw czy uszkodzenia struktury materiałów.

Skontaktuj się z nami

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

42 250 77 56

Montaż folii okiennej

42 250 73 34

Dział techniczno-wdrożeniowy 
(badania, ekspertyzy, warsztaty)