Folie antyelektrosmog

Chronią przed promieniowaniem niejonizującym wysokiej częstotliwości.

Zalety folii antyelektrosmog

Ochrona przed polem elektro-
magnetycznym

Zapewniają pasywną kontrolę nad oddziaływaniem pola elektromagnetycznego.Z braku możliwości aktywnego wpływania na to pole jest to najlepszy sposób ochrony.

Jak działa folia antyelektrosmog?

Folia anty elektrosmog firmy Amplus zapewnia ochronę przed promieniowaniem elektromagnetycznym wysokich częstotliwości. Zabezpiecza pomieszczenia przed przedostawaniem się fal niejonizujących przez najcieńsze elementy konstrukcyjne budynków jakimi są szyby okienne.

Folia zbudowana jest z kilkudziesięciu napylanych warstw przewodzących. Taka konstrukcja zapewnia tłumienie promieniowania z efektywnością 20dB dla częstotliwości 1GHz.


W związku z coraz intensywniejszym rozwojem technologii komórkowej, rosnącej ilości nadajników i ciągłego podwyższania wartości parametrów promieniowania uznanego za bezpieczne, niezbędna staje się ochrona siebie i swoich bliskich przed skutkami permanentnej ekspozycji na fale wysokich częstotliwości.


Folia anty elektrosmog jest niezbędnym elementem w przypadku aranżacji pomieszczeń, najczęściej sypialni i pokojów dziecięcych, wolnych od promieniowania elektromagnetycznego.

Dane techniczne

Kolor folii

lekko szara

Zastosowanie

folia wewnętrzna

Szerokość

1,524 m

Przepuszczalność światła widzialnego

62 %

Wartość tłumienia promieniowania elektromagnetycznego HF (przy 1GHz)

20 dB

Skontaktuj się z nami

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

42 250 77 56

Montaż folii okiennej

42 250 73 34

Dział techniczno-wdrożeniowy 
(badania, ekspertyzy, warsztaty)