Folie przeciwsłoneczne, elektryczne, lustrzane.

Folie anty elektrosmog

Folia anty elektrosmog

Folie anty elektrosmog

są jednym ze sposobów zabezpieczenia naszego środowiska i nas samych przed szkodliwymi skutkami działania promieniowania niejonizującego wysokiej częstotliwości.

Rozwój techniki, w tym telefonii komórkowej spowodował, że organizm ludzki niemal przez cały czas jest w strefie zasięgu sztucznych źródeł promieniowania.Lawinowo rośnie liczba urządzeń odbiorczych. Obniża się także wiek osób które, z nich korzystają. Wzrost ilości urządzeń odbiorczych przekłada się bezpośrednio na zwiększenie ilości nadajników. 

Folie anty elektrosmog zapewniają pasywną kontrolę nad oddziaływaniem pola elektromagnetycznego. Z braku możliwości aktywnego wpływania na to pole jest to najlepszy sposób ochrony. 

Brak jednoznacznych oficjalnych badań dotyczących szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego, stoi w sprzeczności z coraz większą ilością wyników badań prowadzonych przez niezależne od koncernów technologicznych jednostki badawcze. Te wskazują na powiązania ekspozycji na pole elektromagnetyczne z zachorowalnością m.in. na nowotwory.

Także działania niektórych państw i regionów skłaniają do poważnego i prewencyjnego podejścia do tematu. W krajach takich jak Francja, Kanada, Szwajcaria czy Izrael w różnym stopniu wprowadza się ograniczenia w korzystaniu z telefonów komórkowych przez dzieci. W szkołach i bibliotekach rezygnuje się z WI-FI na rzecz internetu przewodowego.

Wstrzymuje się lokalnie rozwój sieci 5G do momentu przeprowadzenia dodatkowych badań. Do czasu uzyskania niezależnych wyników wykluczających ich szkodliwe działanie, kroki takie wydają się głosem rozsądku.  

Coraz większe kontrowersje i zaniepokojenie opinii społecznej idzie w parze z apelami płynącymi ze środowisk lekarskich o rzetelne badania. Nie uspokajają sytuacji także doniesienia opiniotwórczych tytułów prasowych, takich jak “The Guardian” https://www.theguardian.com/technology/2018/jul/14/mobile-phones-cancer-inconvenient-truths  dotyczących szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego na człowieka i nieetycznych działań części koncernów technologicznych i powiązanych z nimi polityków.

Działanie folii anty elektrosmog

Produkty

Folia okienna wewnętrzna anty-elektrosmog

Specjalistyczna folia która chroni przed nadmiernym promieniowaniem elektromagnetycznym wysokich częstotliwości. 

Folia anty elektrosmog firmy Amplus zapewnia ochronę przed promieniowaniem elektromagnetycznym wysokich częstotliwości. Zabezpiecza pomieszczenia przed przedostawaniem się fal niejonizujących przez najcieńsze elementy konstrukcyjne budynków jakimi są szyby okienne. 

Folia zbudowana jest z kilkudziesięciu napylanych warstw przewodzących. Taka konstrukcja zapewnia tłumienie promieniowania z efektywnością 20dB dla częstotliwości 1GHz.

W związku z coraz intensywniejszym rozwojem technologii komórkowej, rosnącej ilości nadajników i ciągłego podwyższania wartości parametrów promieniowania uznanego za bezpieczne, niezbędna staje się ochrona siebie i swoich bliskich przed skutkami permanentnej ekspozycji na fale wysokich częstotliwości.

Folia anty elektrosmog jest niezbędnym elementem w przypadku aranżacji pomieszczeń, najczęściej sypialni i pokojów dziecięcych, wolnych od promieniowania elektromagnetycznego.

DANE TECHNICZNE
Przepuszczalność światła widzialnego
62 %
Wartość tłumienia promieniowania elektromagnetycznego HF (przy 1GHz)
20 dB
Kolor
lekko szara
Zastosowanie
folia wewnętrzna
Szerokość
1,524 m

Słowniczek

Klatka Faradaya

Klatkę Faradaya zaprojektował i zaprezentował w 1836 r. angielski fizyk i chemik Michael Faraday, w celem zobrazowania praw elektrostatyki. Jest to metalowy zamknięty ekran, chroniący przez wnikaniem pola elektrostatycznego. Dla...

Czytaj dalej

Sieć komórkowa 5G

Standard Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego który system 5G musi być w stanie obsłużyć zawiera zarówno wymagania co do parametrów wydajnościowych jak i zastosowań. WYDAJNOŚĆ: Przepływność do 20 Gb/s w łączu do...

Czytaj dalej

Sieć komórkowa 4G

Sieć komórkowa 4 generacji rozpoczęła oficjalnie działanie w 2008 r. po ustaleniu standardów certyfikacji przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny. Stało się to więc po ośmiu latach od rozpoczęcia w 2000 r....

Czytaj dalej