Folie przeciwsłoneczne LUSTRZANE

Ochrona przed przegrzewaniem się pomieszczeń

Folie przeciwsłoneczne lustrzane ze względu na swoją skuteczność są najczęściej stosowanymi foliami zabezpieczającymi pomieszczenia przed przegrzaniem. Lustrzana powierzchnia folii powoduje odbicie światła, co jest  najlepszym sposobem, aby ciepło światła słonecznego nie przedostawało się do środka. Dzięki temu pozbywamy się problemu wtórnego przegrzewania się pomieszczeń, czyli oddawania ciepła przez nagrzane meble czy przedmioty. Pozwala to znacząco obniżyć koszty klimatyzacji.

Nie do przecenienia jest zwiększenie komfortu termicznego w chronionych folią przeciwsłoneczną lustrzaną pomieszczeniach. Pozytywnie wpływa on na samopoczucie, eliminując znużenie spowodowane zbyt dużą temperaturą i odblaskami światła. 

Zachowanie prywatności

Lustrzane folie przeciwsłoneczne posiadają dodatkowy walor, jakim jest generowanie efektu lustra weneckiego. Polega on na tym, że po tej stronie okna zabezpieczonego folią lustrzaną, po której jest więcej światła tworzy się efekt lustra. Zabezpiecza ono prywatność w pomieszczeniach. Dodatkowo efekt lustra powoduje, że elewacje budynków w których są stosowane folie przeciwsłoneczne lustrzane nabierają nowoczesnego charakteru.

Ochrona UV

Negatywne skutki nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne występują także w stosunku do towarów i przedmiotów, które mogą wymagać określonej temperatury przechowywania, mogą ulegać degradacji czy płowieniu na skutek działania ultrafioletowego pasma promieniowania słonecznego.Folia przeciwsłoneczna lustrzana niemal w 100% eliminuje promieniowanie UV. Zabezpiecza więc przedmioty i towary przed niszczeniem struktury i utratą barw.

Ochrona przed odblaskami

Folie przeciwsłoneczne lustrzane wpływają także na eliminację odblasków, co ma istotne znaczenie dla komfortu oczu, zwłaszcza w pracy biurowej przy monitorach. Ochrona przed odblaskami to ważny element wszelkich pomieszczeń, zarówno w biurach, jak i w domach. Aby zredukować nagrzewanie się pomieszczeń oraz zmniejszyć widoczność z zewnątrz, warto zastosować folię okienną. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór folii, w tym folie lustrzane, które oferują bezbarwny widok na zewnątrz, a jednocześnie uniemożliwiają wgląd do środka pomieszczenia. W celu uzyskania profesjonalnego efektu, oferujemy montaż folii na powierzchni szyb. Nasze folie są odporne na zarysowania, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Dzięki zastosowaniu folii ochronnych, można również redukować ciepło pochodzące z promieniowania słonecznego oraz poprzez zastosowanie folii przeciwsłonecznych zewnętrznych, można zredukować natężenie światła oraz temperaturę wnętrza pomieszczeń. Montaż folii na oknach zapewnia także większą prywatność i bezpieczeństwo, uniemożliwiając wgląd do środka pomieszczenia. Zdecydowanie polecamy nasze profesjonalne folie okienne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Rodzaje folii przeciwsłonecznych lustrzanych

Folie przeciwsłoneczne lustrzane występują jako folie zewnętrzne i wewnętrzne. Folie zewnętrzne są rekomendowane do instalacji na oknach zespolonych, niskoemisyjnych. Folie wewnętrzne stosowane mogą być wyłącznie na szybach pojedynczych i przeszkleniach wewnątrz pomieszczeń.

Jesteś zainteresowany detalicznym zakupem folii lub stałą współpracą?

Oferujemy szeroki wybór folii, zarówno w rolkach, jak i w metrach bieżących. Nasza folia okienna lustrzana doskonale redukuje ciepło i gwarantuje trwałość. Możemy ją montować zarówno na szybach dekoracyjnych, jak i oknach standardowych. Nasze standardowe folie przeciwsłoneczne redukują promienie słoneczne, zapobiegając ich dotarciu do szyby. Warto również zwrócić uwagę na folię SILVER, która skutecznie uniemożliwia wgląd do wnętrza, zachowując jednak możliwość obserwowania otoczenia. Nasza folia lustrzana blokuje również szkodliwe promienie UV i zapewnia najciemniejszy kolor w srebrnym odcieniu. Dzięki niej można cieszyć się poczuciem prywatności w ciągu dnia. Oferujemy również folie refleksyjne, które skutecznie blokują  promienie UV. Zachęcamy do zamówienia folii już dziś! 

Dostępne folie przeciwsłoneczne lustrzane zewnętrzne

Dostępne folie przeciwsłoneczne lustrzane wewnętrzne