Folia Anty UV Total

Folia anty UV TOTAL marki Lite Solar to specjalistyczna folia, redukująca całkowicie promieniowanie ultrafioletowe. To kolejny z naszych produktów, dzięki któremu otrzymają Państwo zabezpieczenie przed szkodliwymi skutkami promieniowania UV.

O naturze promieniowania ultrafioletowego można dowiedzieć się więcej TUTAJ.

Folie anty UV zatrzymują część pasma UV-B, które nie zostało zatrzymane przez atmosferę i w całości pasmo UV-A.

Jedną z części szerokiego spektrum promieniowania elektromagnetycznego, emitowanego przez słońce, jest graniczące z promieniowaniem świetlnym promieniowanie ultrafioletowe. Granica między tymi dwoma zakresami nie jest granicą ostrą. Chociaż dla wygody pomiarów przyjęto, że długość 380 nm fali elektromagnetycznej to właśnie wartość, gdzie światło widzialne przechodzi w nadfiolet, to w rzeczywistości UV przenika także powyżej tej wartości.

Folia okienna Anty UV Total redukuje promieniowanie ultrafioletowe powyżej 400 nm. Dlatego jeśli potrzebujemy wyjątkowo precyzyjnie zredukować promieniowanie ultrafioletowe jest ona niezastąpionym i skutecznym rozwiązaniem.

Jeśli potrzebują Państwo dowiedzieć się więcej o foliach okiennych z kategorii anty UV lub potrzebują dopasować odpowiednią folię Anty UV do swojego projektu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem technicznym:

laboratorium@foliaokienna.pl

Wykres zależności natężenia promieniowania w stosunku do długości fali elektromagnetycznej dla foli anty UV total
Dane Techniczne
Redukcja promieni UV
99,9 %
Przepuszczalność światła
71 %
Kolor
przezroczysta - odcień szarości
Zastosowanie
folia wewnętrzna

Dostępne folie Anty UV Total

Folia Anty UV Total