Folie okienne anty UV Total

Folie okienne anty UV Total

Folia anty UV TOTAL marki Lite Solar to specjalistyczna folia, redukująca całkowicie promieniowanie ultrafioletowe. To kolejny z naszych produktów, dzięki któremu otrzymają Państwo zabezpieczenie przed szkodliwymi skutkami promieniowania UV.

Folie anty UV zatrzymują część pasma UV-B, które nie zostało zatrzymane przez atmosferę i w całości pasmo UV-A.

Jedną z części szerokiego spektrum promieniowania elektromagnetycznego, emitowanego przez słońce, jest graniczące z promieniowaniem świetlnym promieniowanie ultrafioletowe. Granica między tymi dwoma zakresami nie jest granicą ostrą. Chociaż dla wygody pomiarów przyjęto, że długość 380 nm fali elektromagnetycznej to właśnie wartość, gdzie światło widzialne przechodzi w nadfiolet, to w rzeczywistości UV przenika także powyżej tej wartości.


Folia okienna Anty UV Total redukuje promieniowanie ultrafioletowe powyżej 400 nm. Dlatego jeśli potrzebujemy wyjątkowo precyzyjnie zredukować promieniowanie ultrafioletowe jest ona niezastąpionym i skutecznym rozwiązaniem.

Jeśli potrzebują Państwo dowiedzieć się więcej o foliach okiennych z kategorii anty UV lub potrzebują dopasować odpowiednią folię anty UV do swojego projektu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem technicznym.

folia anty uv total

O naturze promieniowania ultrafioletowego można dowiedzieć się więcej TUTAJ.

Dane techniczne

Kolor

przezroczysta – odcień szarości

Zastosowanie

folia wewnętrzna

Szerokość

1,524 m

Przepuszczalność światła

71 %

Redukcja promieni UV

99,9 %

Inne rodzaje folii okiennych anty UV

Clear

Wewnętrzne

Clear Premium

Wewnętrzne

Skontaktuj się z nami

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

42 250 77 56

Montaż folii okiennej

42 250 73 34

Dział techniczno-wdrożeniowy 
(badania, ekspertyzy, warsztaty)