Montaż folii okiennych Szczecin

Folia na okno to praktyczny, a zarazem bardzo estetyczny element wykończenia okna, który znacząco podniesie komfort pracy w przestrzeni biurowej bądź urzędzie. Przedsiębiorców ze Szczecina, których interesuje montaż folii okiennych, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Wysokie standardy, jakimi kierujemy się podczas projektowania i montażu, sprawiają, że folia prezentuje się znakomicie przez długi czas.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż folii okiennych zewnętrznych?

Jednym z czynników obniżających jakość pracy jest nadmiar promieni słonecznych wpadających przez okno do biura. Montaż folii na okno problem ten eliminuje. Słońce przestanie oświetlać ekran monitora, a samo pomieszczenie nie będzie przegrzewać się w upalne dni. Ponadto jest to sposób na poprawę bezpieczeństwa i zwiększenie prywatności – folia może skutecznie utrudnić dostanie się do wnętrza niepowołanym osobom, a pracownicy będą czuć się komfortowo, kiedy z ulicy nie będą obserwowani przez przechodniów. Aby montaż folii okiennych zewnętrznych pozwolił na czerpanie pełni korzyści z tego rozwiązania, liczy się doświadczenie i staranność wykonania, a te możemy zagwarantować.

Jak pracujemy?

Nasze usługi obejmują projektowanie i montaż folii na szybę z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dbamy o precyzję i staranność wykonania, a przy tym zawsze bacznie wsłuchujemy się w potrzeby Klienta i bierzemy pod uwagę możliwości budynku. Nasze doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam realizować różne projekty. Montaż zawsze wykonują instalatorzy, którzy dobrze przygotują podłoże i równie dobrze naniosą folię.

Wyklejanie folii to nasza specjalność. Ponadto możemy zaproponować różne rodzaje folii. Dostępna jest:

 • folia na okno 
 • folie ograniczające UV
 • folie ograniczające ciepło
 • folia termoizolacyjna
 • folie lustro weneckie

Folia dopasowana do potrzeb

W zależności od tego, jakie są potrzeby zamawiającego, folia na okno będzie inna. Jak sama nazwa wskazuje, folie ograniczające UV uniemożliwiają przenikanie promieni ultrafioletowych do pomieszczenia. To zwiększy komfort pracowników, zapobiega blaknięciu kolorów mebli i ścian. Są to jednocześnie folie ograniczające ciepło, dzięki czemu można zmniejszyć wydatki związane z urządzeniami chłodzącymi latem. Taka folia termoizolacyjna jest doskonałą propozycją do nowoczesnych pomieszczeń, gdzie liczy się estetyka i energooszczędność.

Ochronę przed przegrzewaniem zapewniają również folie lustro weneckie. Oprócz tego zwiększają prywatność osób znajdujących się w pomieszczeniu. Można je zamontować właściwie na każdej przeszklonej powierzchni.
  Nie chcesz czekać? Skontaktuj się bezpośrednio:

  Tel: 885 507 334

  mail: szczecin@foliaokienna.pl