Montaż folii okiennych Słupsk

Montaż folii na okno – Słupsk i okolice

Jeżeli montaż folii na szybę jest przeprowadzony prawidłowo, to wiąże się z szeregiem zalet. Przede wszystkim pozwala zminimalizować ilość promieni UV trafiających do pomieszczeń biurowych i innych wnętrz. Folia na okno może też być ochroną antywłamaniową. Jej obecność zabezpiecza szybę przed zarysowaniem i wpływa na prezencję budynku. Nasza firma funkcjonuje na rynku od dawna i możemy zagwarantować, że folie znajdujące się w naszej ofercie spełniają rygorystyczne wymagania. Za ich montaż odpowiadają wykwalifikowani fachowcy, którzy przeszli niezbędne szkolenia i mają odpowiednie doświadczenie.

Dla kogo montaż folii okiennych?

Z naszej oferty korzystają w dużej mierze firmy, ale nie brakuje również osób prywatnych, które poprzez montaż folii na okno chcą nie tylko zacienić, ale i nieco urozmaicić swoje wnętrze. Folia sprawdzi się w bankach, biurach i innych miejscach, gdzie nadmiar światła może być uciążliwy, podobnie jak przechodzący obok okna przechodnie. Swoje usługi realizujemy w wielu miastach Polski, w tym w Słupsku. Możemy zagwarantować, że zamontowana przez nas folia będzie estetyczna i trwała.

Montaż okien to proces

Montaż folii okiennych zewnętrznych to nie jedna czynność a proces, który rozpoczyna się jeszcze przed zakupem. Należy przeanalizować indywidualne potrzeby i przygotować podłoże. Następnie wybiera się odpowiedni model folii posiadającej certyfikat, a na koniec nasi instalatorzy precyzyjnie naniosą go na szybę. Dajemy gwarancję na wszystkie nasze usługi.

 

Napisz do nas - odpowiemy w ciągu 24h
    Nie chcesz czekać? Skontaktuj się bezpośrednio:

    Tel: 885 507 334

    mail:  slupsk@foliaokienna.pl